Radisson Blu Sky Hotel, Tallinn

 

City Spa

City SPA – luksuslik SPA, mis asub otse hotelli vastas.
CitySpa on terviseklubi, mis on loodud edukale linnainimesele, et tasakaalustada kiiret elutempot enda jaoks aja maha võtmisega. Inimesele, kes tahab nautida paremat enesetunnet. Inimesele, kes tahab nautida rahuldustpakkuvat lõõgastust kvaliteetses keskkonnas südalinnas.
Teenime vaimse ja füüsilise tervikliku heaolu eesmärki. Oleme ühendanud tervikuks aktiivse sportimise, spaahoolitsused ja tervisliku menüü lounge´is.
CitySpa teenused ja atmosfäär moodustavad tervikliku wellness-mosaiigi, mille üksikud killud säravad ka omaette, ent täiuslikkuse saavutavad siiski üheskoos.
Nii ei ole meie spordiklubi puhul tegemist pelgalt klassikalise spordiklubiga - treening on vaid osa klubi elustiilist – samas kui meie spaa annab klientidele võimaluse nautida meeldivas atmosfääris nii klassikalisi kui ka kaasaegseid wellness SPA teenuseid.
Meie eesmärgiks on pakkuda inimestele kiiret lõõgastust ja enesega rahulolu keset urbaniseerunud linnaolustikku. Kõikide meie teenuste lahutamatuks osaks on kaasaegne füüsiline keskkond ning tähelepanelik ja professionaalne teenindaja.
Me pakume läbimõeldud keskkonda, et hoolitseda füüsilise vormisoleku eest, kas väikeses grupis või individuaalselt.

Lisainformatsiooni saamiseks või broneeringu tegemiseks võtke ühendust meie tellimuskeskusega:
Tel. +372 6823500
E-mail reservations.tallinn@radissonblu.com

radisson/Widget/Footer