Teenused

Spaa ja fitness-keskus pakuvad Tallinnas külalisteeninduse kõrghetki.
Nii äri- kui ka lõbureisijad hindavad külalisteenuste kõrget kvaliteeti Tallinnas. Nautige Tallinna imelisi vaateid ja keskkonda, lõõgastudes spaas. Fitness-keskuses Club 26 on jõusaal, soojendusega sisebassein, massažiteenused, saun ja solaarium. Pärast vaatamisväärsustega tutvumist või ärikohtumist saate nautida ööpäevaringset toateenindust. Kiire check-out teenus ning mugav Grab & Run hommikueine kaasavõtmiseks võimaldab teele asuda juba varahommikul.

Teenuste kontseptsioonid

Tasuta internet

E@sy Connect kontseptsiooni osana pakuvad Radisson Blu hotellid tasuta internetiühendust. Kiire traadita internet on tasuta kõigile külalistele kogu hotellis.

Toit kiirelt kaasa

Meie klientidele, kes lahkuvad vara või kel pole aega hommikust süüa, pakume “Grab & Run” hommikusööki. Enne lahkumist saab lobby´st kaasa võtta kohvi ja teed koos värskete puuviljade ja suupistetega.

Rikkalik hommikusöök

Radisson Blu poolt pakutav “Super Breakfast“on mitmekesine buffet erinevate kontinentaalse, Põhja-Euroopa ja Ameerika köögi parimate paladega.

Kiire lahkumine

Et hoida kokku väärtuslikku aega, pakume kiiret ja täpset hotellist välja registreerimise teenust, mis võimaldab saata arve e-posti, posti teel või võtta see lahkudes kaasa vastuvõtust. Express Check-out vormistatakse kliendi saabudes.

Hiline lahkumine

Tihti on kliendile kella 12.00-ks välja registreerimine ebamugavalt varajane, mistõttu oleme pikendanud lahkumisaega. Lahkuge Radisson Blu hotellist hiljemalt 18.00 ja seda ilma lisatasuta. Hilisest lahkumise soovist palume eelnevalt teavitada vastuvõttu.

3-tunnine Express pesuteenus

Keskmiselt viibitakse hotellis vähem kui kaks päeva, mis võib pesu pesemise keeruliseks muuta. Lahenduseks pakub Radisson Blu 3-tunnist Express pesuteenust. Päevasärgid, aluspesu ja muud riideesemed pestakse puhtaks 3 tunni jooksul, kui tellimus tehakse enne kella 20:00.

Ühe nupuvajutuse teenus

Olenemata kliendi soovist, olgu see toateenindus, lihtne küsimus või erisoov, alati saab nõu ja abi ühe nupuvajutuse teenuse abil. Lihtsalt vajutage One Touch Service nuppu oma toatelefonil ja me hoolitseme Teie eest.

100% kliendirahulolu

Meie eesmärgiks Radisson Blu hotellides on täieliku kliendi rahulolu saavutamine, mida me ka garanteerime. Kui Te ei ole hotellis viibimise ajal millegagi rahul, palun andke sellest meile teada ja me parandame selle või Te ei pea hotellis viibimise eest maksma.
Radisson Blu Hotel Olümpia, Tallinn – 
Liivalaia 33, –  10118 –  Tallinn –  Estonia – 
Telefon  +372 631 5333
59.430171 24.757637